|
Leen:
|
|
Had een bestelling gedaan waaronder deze analoge interlinks en moet zeggen dat de kabel er kwalitatief mooi en hoogwaardig uitziet. (alsof je een kabel van een veel hoger segment in je handen hebt) en dat voor een geweldige lage prijs. De pasvorm van de connectoren is goed. De kabel is ook nog eens verrassend flexibel wat ik persoonlijk prettig vind aangezien ik ze in gebruik heb om de voor en eind versterker te koppelen. Ik kan iedereen kabels van RU Connected aanbevelen je krijgt een top (high end) kabel voor een geweldig lage prijs.
|
|
Rune De Jonghe:
|
Heb de mijne vandaag gekregen..
De kabels voelen lekker zwaar aan en zien er bij het uitpakken echt veel duurder uit dan ze eigenlijk zijn
Na het uitpakken direct aangesloten en getest en ik heb echt het gevoel details te horen in de muziek die me voorheen nog nooit waren opgevallen.
met andere woorden superkabels voor een superprijs en met supersnelle levering
groetjes een tevreden klant uit België ik ga deze kabels zeker promoten bij mijn vrienden
|
|
Hans Jonker:
|
|
Vandaag voor het eerst de interlink binnen gekregen en aangesloten wat een mooie kabel om te zien stevig en keurig afgewerkt . heb jaren met interlink van een ander merk geluisterd maar met deze nieuwe interlink van ru connected is het net of er een gordijn open gaat die altijd voor de speakers heeft gezeten. mooi helder geluid laag midden en hoog zijn goed in balans en de instrumenten klinken natuurlijker .een perfecte kabel echt een aanrader . mensen haal de dropveterkabels weg en koop echte dus ru connected het is het geld dik waard
|
|
Mathieu:
|
Vandaag de interlinks van RU Connected in gebruik genomen. Na uitstekende ervaringen met de HDMI kabel is ook dit weer een mooi produkt.
Erg slimme vondst om de middenpen in tweeën te delen voor klemkracht. Over klemmen gesproken: dat doen ze royaal dus ik heb weinig te vrezen voor de toekomst.
Geluid is perfekt.
Kortom: erg goed produkt voor een schappelijke prijs. Ik hoop dat RU Connected dit zo houdt: dat is hun kracht!
|
|
hj:
|
|
Gisteren 2 hdmi en 2 interlinks besteld vandaag binnen .Zien er erg mooi uit o, jee ik heb te korte hdmi,s besteld contact gehad kan ik gewoon omruilen .De 2 interlinks aangesloten zijn mooi in een lus te leggen wat de meeste kabels niet kunnen.Valt me op dat ze er heel mooi strak op de connectors passen.Ik heb zelf 2 interlinks die pstc 200 euro kosten .Nou daar gaan we dan,ik heb de hele dag toch genoten,een zeer uitgebalanceerde kabel geeft weer wat die moet doen Mijn dure interlinks zijn wat smeuiger . De ru zijn ja hoe kan dat nou ,meer helder opener goede details.Ik heb een paar keer de dure interlinks met ru omgeruild .Maar ik blijf bij mijn stelling de ru interlinks zitten er nu op en blijven zitten . En voor zo,n prijs nou vraag ik me af ,ik voel me toch echt in het ootje genomen 400euro voor ook 2 nederlanse interlinks tov ru van 50 euro.Ik vind deze kabels echt een aanrader oke beste audiofielen voor deze prijs kun je het toch best uit proberen hou je nog wat geld over om een mooie speakerdraad van te kopen
|
|
marco:
|
Een tweede bestelling gedaan: 2 x rca analoog en 1x digitale,had al 1x analoog en 1x digitale besteld.
Moet zeggen ben zeer te spreken over de kabels,
strakker laag ,meer open geluid,ook meer rust.
Nu alleen wachten op een mooi luidsprekerkabel van ru connected
|
|
marco:
|
Kwam deze kabels via een review site (av-blog.nl) tegen en later een andere review (audioreview.nl) via deze site gelezen, ging hier om twee reviews van mensen die de kabels mochten uitproberen. Jammer dat er één in zijn test als bron een Ipod gebruikt. Dit is toch niet echt een betrouwbaar medium/bron om zo iets te testen, gemiste kans zou ik zo zeggen als je zulk mooi/goed uitziende kabels serieus mag testen.
De kabels op een zondag besteld en maandag middag kreeg ik het bericht binnen dat ze waren opgestuurd en inderdaad de volgende dag al binnen.
Zoals gezegd geen luxe verpakking waar je ook nog eens voor betaald,maar gewoon in plastic.
De kabels uitgepakt en inderdaad ze zien er mooi en zeer professioneel uit.
De pluggen zien er ook mooi uit en sluiten goed aan op de cd speler /dac/voorversterker.
Ben de kabels nu op dit moment aan het testen, maar de eerste indruk is goed.
Verder wil ik zeggen,probeer het gewoon zelf eens uit, testen /reviews zijn persoonlijk.
Ieder gehoor is anders.
|
|
Arjan Zwiers:
|
Je vraagt je bijna af: 'hoe doen ze het?' Vandaag interlink en toslink ontvangen, gisteren besteld. Beide ogen luxe en solide. Daar kan menig A-merk een voorbeeld aan nemen. Ik hoef geen audiofile kwaliteit, daar heb ik de aparatuur niet voor, maar het klinkt prima.
Tip aan RU: toslink met lengte van ca 1.5 - 2 m. toevoegen aan assorti?
|
|
tiptop:
|
|
Al weer een jaar geleden deze kabels gewonnen in een prijsvraag. Hoewel gratis verkregen ben ik altijd kritisch. Ik heb verder alleen dure puur zilveren kabels van hondeeden euro's/mtr. Deze kabel komt een heel eind in de buurt voor heel veel minder geld. Voor het geld en misschien wel absoluut gezien ontzettend goed gewoon. En voor de mensen die er graag naar kijken zien ze er ook nog eens goed uit. (maar dat is al vaak genoeg gezegd)
|
|
Gast:
|
Gisteren besteld, vandaag al bezorgd. Supersnelle service. Klasse! Bestelde Rca/tulp-kabels zijn degelijk en kwalitatief goed uitgevoerd.
Geluid klinkt helder, vol en rijk in verhouding met mijn oude (simpele) kabels. Ik ben dik tevreden met de aanschaf. Betaalbare kwaliteits kabels.
|
|
Roy Landman:
|
Vandaag een tweede bestelling gedaan van RU Connected. De eerste keer heb ik de HDMI Kabels en de optische kabel bestelt na een review te hebben gelezen op AVblog.nl
Bij het uitpakken van de kabels was 1 ding al meteen duidelijk, het gaat hier om een heel mooi afgewerkt product en voor het geld hoef je het niet te laten. Dit zijn echt no nonsense kabels verwacht geen luxe verpakking het product spreekt voor zichzelf en heeft geen strikje nodig waar je dan ook niet voor betaald.
Bij het installeren van mijn nieuwe reciever miste ik een coaxiaal digitaal kabel voor mijn digitaal tv ontvanger, aangezien ik graag alles aangesloten wou hebben ben ik naar de lokale electroboer gegaan. Eenmaal daar aangekomen gevraagd naar een coaxiaal digitaal kabel. Ze hadden natuurlijk verschillende kwaliteit kabels waar de goedkoopste kabel 10 euro was en de duurste 70 euro. Dus de eerste gedachte die bij mij naar boven kwam was....laat maar zitten één dag geen tv is beter dan een goedkope (veelste dure) kabel van een tientje die van ellende uit elkaar vallen. Dit heb ik al eens eerder mee gemaakt, de kabel brak af in de reciever.... dus toch maar voor een paar euro meer de RU connected kabel aangeschaft.
De kwaliteit van de kabel tot nu toe (vrij weinig getest) helemaal tevreden. Ik heb de kabels met 2 andere kabels vergeleken (HDMI) verschil zie je zeker wel maar heb niet de high-end apparatuur om de kabels tot het uiterste te testen.
Ik raad iedereen deze kabels aan, ze complimenteren je av en/of audiosysteem.
|