Bij het gebruik van een analoog signaal is het gebruik van een goede kabel erg belangrijk. Onze interlink is met de grootst mogelijke zorg samengesteld om een optimale verbinding tussen uw apparaten te garanderen.
Opbouw van de kabel
De opbouw van onze interlink is als volgt:
- Dubbel uitgevoerde signaalkern van OFC (continious casted) koper. Beide met een isolatie van pvc en katoen.
- Ter afscherming gebruiken wij een dunne laag aluminium, met hieromheen een weefsel van koper.
- De buitenste laag is van soepel donkerblauw pvc met een zwarte sleeve.
- De vergulde cinch connector heeft een gespleten signaalpin en een licht tapse kroon voor een optimale verbinding.
Omdat de verbinding tussen de signaalkern en de connector bij veel kabels de zwakke plek is, hebben wij hier veel aandacht aan besteed. Bij al onze interconnects wordt deze verbinding in stevig pvc gegoten, de audiokabels worden aan de connector geklemd en dit wordt met een krimpkous afgewerkt.
De dikte van de kabel is 7,5 mm. De connector is op het dikste punt 13 mm. We raden aan om minimaal 6 cm ruimte vrij te houden achter het apparaat wat je ermee aansluit
De final touch bestaat uit de volledig metalen bescherming van de kop, die zowel stevigheid als een goede afscherming biedt.
John De Bock –
Deze 0.50cm Interlinck van RU-Connected op 25 April 2022 besteld en 26 April 2022 in huis dus Supersnel
De bouwkwaliteit van deze Interlink is fenomenaal en dit geld zeker ook voor het geluid
mooi fisse hoogte fantastisch midden en volle dynamische bassen (maar niet te overdreven)
alles is fijn in balans aangesloten op een Marantz PM6007 en de Marantz CD6007. BUITENGEWOON TOP!!
ZEKER EEN AANRADER.
Dennis Visser –
Mooi afgewerkte kabel.
Gebruikt voor aansluiten van subwoofer op de receiver.
Voldoende flexibiliteit, kabel blijft ook goed vast zitten in de cinch aansluiting.
Piet –
Zeer goede kabel. Snel geleverd. Tevreden.
Imre Akkerman –
Mijn tweede RU connected RCA kabel, eerst voor mn cd speler paar jaar terug en nu 2 meter versie voor mn streamer. Mooie stevige kabel en goede aansluitpunten.
Voor geluid maakt een kabel in mijn ervaring niet uit, maar wil wel dat hij degelijk gebouwd is. Dit is precies goede prijs/kwaliteit wat dat betreft.
Snelle levering ook.
Nj Glastra –
Bij het uitbreiden van de stereo weer wat kabels nodig en wederom RU connected gekozen. Goede interlinks en speaker kabel voor een goede prijs.
En weer zeer snel -volgende dag- geleverd.
Super weer. Bedankt